O FIRMIE

PONAD 30 LAT W ŚWIECIE LABORATORIÓW

Firma TAWO jest producentem mebli laboratoryjnych dla przestrzeni laboratoryjnych dla uniwersytetów, placówek badawczych, placówek medycznych, szkół oraz przemysłu. 

W naszej ofercie znajduje się wszystko, co jest potrzebne do kompleksowego wyposażenia laboratorium. Produkowane przez TAWO dygestoria, meble laboratoryjne i szafy spełniają najwyższe europejskie normy jakości oraz są certyfikowane przez akredytowane instytucje. Aby zagwarantować  jakość każdego produkowanego przez nas produktu wdrożyliśmy także zintegrowany system zarządzania jakością ISO9001.

MEBLE LABOLATORYJNE

Stoły przyścienne

Stoły wyspowe

Stanowiska do mycia

Stoły wagowe

Blaty labolatoryjne

Pracownie szkolne

SYSTEMY PRZECHOWYWANIA

Szafy na substancje łatwopalne

Szafy na kwasy / zasady

Szafy na substancje niebezpieczne

Szafy na butle z gazem

Magazyn odczynników

Szafy, szafki, regały

Archiwa i dokumentacja

URZĄDZENIA

Systemy absorbcji oparów

Systemy neutralizacji ścieków

Regały hodowlane

Regały i szafy do hodowli owadów

Stoły do upraw

Szafy specjalnego przeznaczenia

AKCESORIA

Krzesła i taborety labolatoryjne

Prysznice bezpieczeństwa

Oczomyjki / płóczki do oczu

Armatura labolatoryjna

NASZE ATUTY

Jako producent mebli laboratoryjnych uczestniczymy we wszystkich etapach projektowania laboratorium. Gwarantujemy profesjonalną obsługę całego procesu:

  • analizę potrzeb środowiska pracy,
  • projekty technologiczne,
  • aranżowanie i projektowanie wnętrz,
  • produkcję specjalistycznych mebli i urządzeń,
  • montaż i wdrożenie,
  • wyposażenie w aparaturę i osprzęt. 

Naszym wyróżnikiem jest praca w systemie projektowym. Nasi doradcy odwiedzają Państwa dokonując pomiarów, analizy wymagań oraz przygotowują projekty.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stałemu zespołowi pracowników, który od 1991 roku zrealizował ponad 650 projektów laboratoriów mamy dogłębną świadomość potrzeb klienta.

Twoje laboratorium będzie dostosowane do potrzeb i wymagań, a nasze bieżące wsparcie pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów i niepotrzebnych błędów na etapie projektowania.

Komfort i wygoda w laboratorium wiąże się także z atmosferą którą można podkreślić dobierając odpowiedni kolor.

Przykładowe kolory systemu mebli laboratoryjnych TAWO:

 

Jesteśmy w czołówce w dziedzinie innowacji, jakości oraz optymalizacji czasu i kosztów poniesionych przez klienta. Efekty naszej pracy, wysoka jakość i parametry zostały docenione przez klientów oraz potwierdzone długą listą certyfikatów i referencji. Stawianie nam cele osiągamy dzięki wdrożonym systemom zarządzania jakością oraz ciągłemu rozwijaniu swoich umiejętności i technologii.

Dzięki partnerstwu biznesowemu z firmami: Agrob Buchtal, Labor Security System, TOF- Industrie, Keraplan oraz wielu innych, mamy okazję korzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów z całego świata.

CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

GWARANTUJEMY  BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKOM NASZYCH PRODUKTÓW

Meble laboratoryjne oraz dygestoria są przedmiotem wielu obostrzeń oraz regulacji związanych z bezpieczeństwem personelu oraz środowiska. 

Decydując się na produkty firmy TAWO możesz mieć pewność, że dostarczone produkty są bezpieczne oraz zgodne z najnowszymi europejskimi normami i wytycznymi. Nasze produkty są certyfikowane przez wiele akredytowanych laboratoriów aby zapewnić najwyższą jakość i parametry użytkowe.

Każdy z etapów tworzenia naszych produktów, od idei, poprzez produkcję mebli i urządzeń a kończąc na serwisie, jest ściśle nadzorowany przez procedury systemu zarządzania jakością ISO 9001. Podjęliśmy współpracę z uznanymi ośrodkami badawczymi, której efektem jest szeroki program certyfikacji naszych mebli, dygestoriów oraz ich elementów składowych.

FIRMA PRZYJAZNA NAUCE

Nasza filozofia oraz związane z nią działania zostały zauważone i wyróżnione m.in. poprzez nadanie nam tytułu FIRMY PRZYJAZNEJ NAUCE. Jest to wyróżnienie nadawane przez instytucje naukowe za wkład przedsiębiorstwa w prace badawcze prowadzone przez naukowców – poprzez udział w badaniach oraz wspólną realizację projektów badawczych. 

Otrzymaliśmy także tytuł za najbardziej innowacyjny Polski produkt na targach Analityki, Techniki i Wyposażenia Laboratorium ExpoLab.

REFERENCJE

Stacja polarna - projekt realizowany na zlecenie Instytutu Geofizyki PAN

Firma TAWO z siedzibą w Poznaniu zrealizowała zadanie zaprojektowania i dostarczenia wyposażenia laboratoriów chemicznych w Polskiej stacji Polarnej HORNSUND na Spitsbergenie. (…) Wysoka Jakość dostarczonego wyposażenia oraz bezusterkowa eksploatacja w warunkach polarnych pozwala polecić firmę TAWO jako solidnego partnera w zakresie wyposażenia laboratoriów.

Polska stacja Polarna HORNSUND

Stacja polarna - projekt realizowany na zlecenie Instytutu Geofizyki PAN,Polska stacja Polarna HORNSUND,

Skanska - projekt realizowany na zlecenie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Skanska S.A potwierdza że TAWO dostarczyła meble i urządzenia na budowę BIOCENTRUM UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO WE WROCŁAWIU. Dostawa obejmowała dygestoria, w tym dygestoria EX, stanowiska do mycia stoły laboratoryjne ceramiczne wyspowe i przyścienne. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę TAWO innym klientom realizującym podobne zadania

SKANSKA

Skanska - projekt realizowany na zlecenie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu,SKANSKA,

Aldesa - projekt realizowany dla Uniwersytetu Jagielońskiego

Aldesa Constructions Polska S.A rekomenduje TAWO Tadeusz Flieger będącego wykonawcą kompleksowego wyposażenia laboratoriów na potrzeby Instytutu Nauk Geologicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zamówienie Wykonawca zrealizował sprawnie i z należytą starannością, dotrzymując wszystkich zobowiązań i terminów. Rzetelność firmy potwierdza wykwalifikowana kadra oraz odpowiedni potencjał techniczny. Inwestycja w pełni zaspokoiła potrzeby Użytkowników

Aldesa Constructions Polska S.A

Aldesa - projekt realizowany dla Uniwersytetu Jagielońskiego,Aldesa,